Wybierz język:
Profesjonalne i szybkie rozbiórki

Ręczne wyburzenia i rozbiórki

Firma KONKRET wykonuje kontrolowane ręczne wyburzenia i rozbiórki obiektów, które z uwagi na przyjętą technologię robót nie mogą zostać wyburzone przy użyciu ciężkiego sprzętu budowlanego.

Wyburzenia i rozbiórki ręczne znajdują zastosowanie między innymi w obiektach, których konstrukcja przeznaczona jest do dalszego użytkowania w całości lub też w dowolnej części. W takich przypadkach elementy konstrukcji przeznaczone do usunięcia zostają zwykle odcięte przy użyciu pił diamentowych i zdemontowane dźwigiem lub miniładowarkami.

Rozbiórki i wyburzenia ręczne stosowane są także w obiektach gdzie nie można zastosować ciężkiego sprzętu z uwagi na bliskie sąsiedztwo obiektów narażonych na uszkodzenie - w szczególności obiektów zabytkowych lub obiektów w słabej kondycji technicznej.

Również bliskie sąsiedztwo obiektów będących w użytkowaniu nie pozwala na wprowadzenie uciążliwego dla ludzi, generującego znaczne wstrząsy i wibracje oraz hałas ciężkiego sprzętu budowlanego. Zastosowanie technik diamentowych pozwala na znaczne zmniejszenie uciążliwości prac rozbiórkowych.

Rozbiórki ręczne pozwalają na dokładną segregację, a przez to skuteczną utylizację urobku powstałego w wyniku demontażu.

Firma KONKRET specjalizuje się w precyzyjnych i kontrolowanych rozbiórkach ręcznych oraz kruszeniu betonu, które to prace realizuje miedzy innymi przy użyciu:

  • ręcznych młotów pneumatycznych i elektrycznych
  • robotów wyburzeniowych BROKK
  • klinów hydraulicznych firmy DARDA
  • pił diamentowych tarczowych i linowych
  • minikoparek i miniładowarek

W swojej ofercie rozbiórkowej posiadamy szeroki zakres świadczonych usług. Realizujemy zlecenia zarówno drobne, takie jak np.: rozkuwanie posadzek, skuwanie tynków, demontaż okien i drzwi, wyburzenia ścian nośnych i działowych, zrywanie okładzin kamiennych i ceramicznych, jak również duże projekty obejmujące kompleksowe rozbiórki obiektów budowlanych takich jak np.: wielopiętrowe budynki o konstrukcjach żelbetowych, murowanych lub stalowych, kominy murowane i żelbetowe, budynki w złym stanie technicznym itp.

Realizacje

Powrót